user shopping
location

Бесплатна достава до Македонија

Nautubone

4.8
star-half
222

Ограничена понуда: 50% попуст – само денес!

2400 MKD (4,800 MKD)

Честитки! Како прв пат посетител, сте овластени за бесплатна и брза испорака во Македонија во следните 48 часа за Nautubone, заедно со специјален попуст од 50%.

checkout

Заштедете 50% при наплата

Продадени 2384 минатиот месец

purchase

Сигурна куповина

delivery

Плаќање при достава

shipping

Бесплатна и брза испорака

Спецификации за Nautubone

Пратено од:

Продадено од:

Враќања:

Плаќања:

Бренд:

Македонија PremiumNP Право на поврат или замена Плаќање при достава Nautubone

Гелот Nautubone е ефикасен лек за остеохондроза, остеоартритис и повреди!

  • Ја ублажува болката
  • Го стимулира процесот на регенерација на 'рскавицата
  • Ја елиминира мускулната хипертензија
  • Го спречува отекувањето
  • Ги елиминира воспаленијата

 

NAUTUBONE е лек што може брзо да ја отстрани болката од остеоартритис и остеохондроза. Исто така, може да го намали грчењето на мускулите и воспалението. Nautubone е ефикасен во лекувањето на остеохондрозата и остеоартритисот затоа што го забавува процесот на дегенерација на 'рскавичното ткиво и го подобрува неговиот метаболизам, промовирајќи ја регенерацијата на 'рскавицата на зглобот.

Позитивниот ефект може да се види по првото нанесување, Ако се користи редовно, заболувањата на зглобовите и 'рбетот престануваат да напредуваат.

Предности на гелот за грб и зглобови Nautubone

ШИРОКА СПЕКТАР НА ДЕЈСТВУВАЊЕ
Ги лечи болестите на зглобовите и 'рбетот предизвикани од повреди и старост.
  
НЕМА НЕСАКАНИ ЕФЕКТИ
Сосема безбедна еднократна или редовна употреба
  
100% ПРИРОДЕН СОСТАВ
Само билни активни компоненти
  
ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ
Ја подобрува општата состојба и ја намалува болката по првото нанесување
  
ТЕСТИРАН ОД СТРУЧНИ ЛИЦА
Производот е сертифициран и ги исполнува барањата според стандардите*

Мислења на Купувачите

star-half
5/5
checkout Квалитет
checkout Големина
checkout Леснотија на употреба
user

Никола

checkout

Прегледано во Македонија на 19.06.2024

Како возач кој седи зад воланот осум часа на ден, овој гел ми помогна да се справам со болките во вратот, како и со болката во грбот и половината.

Корисно Известување
user

Мери

checkout

Прегледано во Македонија на 19.06.2024

Со секоја промена на времето, коските ме болеа од студот, најпосле морав да одам на лекар. Докторот ми препорача Nautubone, започнав да го користам и после две недели забележав дека времето веќе не влијаеше на мене и зглобовите ми беа ослични. Гелот е супер и ќе продолжам да го користам.

Корисно Известување
user

Валерија

checkout

Прегледано во Македонија на 19.06.2024

Неверојатен производ! Веднаш ја отстранува болката, во моментот кога ќе ја допре кожата може да го почувствувате како делува, мириса убаво, добро се впива, не остава мрсна трага, но најмногу од сè е многу ефикасен. Имам остеохондроза на вратот. Го намачкав еднаш и се почувствував подобро, а после 2 дена целосно заборавив на болката. Го препорачувам на сите.

Корисно Известување
Погледнете Уште Мислења

Продадени 2384 минатиот месец